Konstrukcyjne panele izolacyjne z których wykonuje się izolacje natryskowe Swarzędz, składające się z prefabrykowanych płyt z pianką pomiędzy nimi, cieszą się rosnącą popularnością wśród produktów izolacyjnych. Ponieważ są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, panele te mogą być używane na różne sposoby.

Plusy strukturalnych paneli izolacyjnych to najlepsze izolacje natryskowe Swarzędz?
Trwałe i stabilne – SIP są często używane jako zamiennik ram drewnianych i mogą wytrzymać ciężar własny do 10 funtów na stopę kwadratową i obciążenia użytkowe do 70 funtów na stopę kwadratową.

Czy izolacje natryskowe Swarzędz są energooszczędne? Zorientowane płyty wiórowe utrzymujące razem piankę są wykonane z niewykorzystywanych i tańszych drzew. A dzięki swoim właściwościom uszczelniającym powietrze i wysokiej odporności termicznej, SIP dobrze kontrolują przepływ ciepła, zapobiegając nadmiernemu zużyciu energii.

Wady konstrukcyjnych paneli izolacyjnych:
Izolacje natryskowe Swarzędz są wrażliwe na wilgoć – chociaż SIP są trwałe, nie są przeznaczone do zamoczenia. Wymagają pewnego rodzaju paroizolacji lub zewnętrznego poszycia, które ochroni je przed wilgocią.

Wymaga się profesjonalisty by założyć izolacje natryskowe w mieście Swarzędz— SIP są dostępne w różnych rozmiarach, ale niektóre większe wymagają dźwigu z profesjonalnym instalatorem.